Kontakta oss

Brf Syskrinet

Org. nr 769616-6094

Bergslagsvägen 19

16876 Bromma

Mail: info@brfsyskrinet.se

Om du behöver få tag på någon specifik person når du styrelsen på adresserna nedan.

Namn Roll Email address Telefonnummer
Sveriges BostadsrättsCentrum Felanmälan www.sbc.se/felanmalan 0771 – 722 722
Bertil Almqvist Ordförande bertil@brfsyskrinet.se 0704 – 202 734 (vardagskvällar)
Joakim Holmquist Kassör joakim@brfsyskrinet.se  
Alfredo Arenas Ledamot alfredo@brfsyskrinet.se 0704 – 830 813
Ali Shokofan Ledamot ali@brfsyskrinet.se  
Amy Löfström Ledamot amy@brfsyskrinet.se  
Anna Möller Ledamot anna@brfsyskrinet.se  
Bozena Worach Ledamot bozena@brfsyskrinet.se  
Niclas Unnervik Ledamot niclas@brfsyskrinet.se  
Nina Begner Ledamot nina@brfsyskrinet.se  
Sara Larsson Ledamot sara@brfsyskrinet.se